Hlavna stranka
O firme
Co vyrabame
Testovacie zariadenia a vybavenie dielne
Kontaktne a fakturacne udaje
Vstup do eshopu
Specialista na startery a alterntory

Ponúkame

O Firme: Obchodní partneri:

Firma ŠTART - Viliam Nemčko vznikla v roku 1991 a sídli v podtatranskej oblasti, 3 km od mesta Poprad, v obci Spišská Teplica. Majiteľom firmy je Viliam Nemčko. Firma sa špecializuje na opravu a predaj štartérov a alternátorov na všetky typy nákladných a osobných vozidiel. Vďaka vysokej kvalite opravovaných výrobkov na modernom strojnom zariadení sa firma presadila na trhu v rámci celého Slovenska. Svojimi dlhoročnými skúsenosťami a kvalitou sa dopracovala k spolupráci s českou firmou MAGNETON a.s. Kroměříž, kde získala v roku 1999 autorizované zastúpenie pre predaj a opravu výrobkov MAGNETON. V rámci spolupráce a pre zlepšenie kvality opravovaných výrobkov vykonáva MAGNETON pre firmu ŠTART repasovanie niektorých náhradných dielov na ich strojných zariadeniach, čím sú kvalitou i vzhľadom porovnateľné s novými výrobkami.

Postupne od roku 2000 firma začala spolupracovať s viacerými zahraničnými dodávateľmi náhradných dielov na štartéry a alternátory a v súčasnosti sme schopný zákazníkom dodať náhradné diely pre všetky typy štartérov a alternátorov.V snahe poskytovať zákazníkom čo najširší sortiment za konkurencieschopné ceny firma ŠTART v roku 2005 uzatvorila zmluvu o výhradného zastúpení pre územie Slovenskej Republiky s firmou UNIPOINT.

V roku 2004 firma investovala nemalé finančné prostriedky do modernizácie firmy. Zakúpili sme najmodernejšie testovacie zariadenia na skúšanie štartérov a alternátorov. Ide o počítačom riadené testovacie zariadenia, ktoré simulujú podmienky podobné automobilu a sú schopné odhaliť aj malé chyby.

 
Sortiment:
Špecializujeme sa výhradne na predaj a opravu nových a repasovaných štartérov, alternátorov a ich náhradných dielov.
Výrobky originalne vyrabane firmou PAL MAGNETON Výrobky pre zahranicné automobily Náhradné diely pre startery a alterantory
V súčasnosti spolupracujeme s viacerými firmami v Európe aj vo svete, čo nám poskytuje možnosť a schopnosť dodať väčšinu štartérov, alternátorov alebo ich dielov vo veľmi krátkom čase. Priamo vo firme máme široký sortiment tovaru, ktorý je okamžite k dispozícii zákazníkom. Na sklade stabilne máme najpoužívanejšie náhradné diely. V súčasnosti stále pracujeme na rozširovaní sortmentu priamo na našom sklade. Už dnes však sme okamžite schopní dodať štartéry alternátory a náhradné diely na väčšinu vozidiel jazdiacich po našich cestách.

Kompletné štartéry a alternátory:

Sortiment pre LIAZ, TATRA, ZETOR, AVIA, ŠKODA, MULTICAR

Tieto výrobky boli v minulosti a stále sú vyrábané českou firmou MAGNETON Kroměžíř a.s. Naša firma je autorizovaným dealerom pre územie Slovenskej Republiky, takže výrobky dovážame priamo z výroby. To nám umožňuje dodávať zákazníkom sortiment MAGNETON v konkurencieschopných cenách.

Situácia na trhu si však vynútila rozšírenie originálneho sortimentu aj o neoriginálne diely a komplty. Ceny originálnych výrobkov sú štandardne vyššie. Z tohot dôvodu sme v súčasnoti schopný dodať aj neoriginálne štartéry, alternátory a ich náhradné diely pre tieto značky automobilov. Kvalitu všetkých neoriginálnych výrobkov si však stále preverujeme na našich počítačom riadených testéroch. Touto neustálou kontrolou sme schopný zákazníkom garantovať kvalitu výrobkov. Existuje veľké množstvo plagiátov, ktorých kvalita je však veľmi nízka. Naša firma o takéto plagiáty nikdy nemala a ani nebude mať záujem. Našim krédom a cieľom je dodávať zákazníkom len vysoko kvalitné výrobky.

Pre tieto automobily dodávame aj REPASOVANÉ výrobky a to VÝMENNÝM SPOSOBOM. Zákazníkovi sme schopní ponúknuť rôzne kvality opráv od štandardnej opravy až po vysoko kvalitné opravy porovnateľné s novým výrobkom.

Zahraničné automobily:

V tomto sortimente sme zákazníkovi schopný väčšinou dodať výrobky v 3-4 kategóriách:

  1. ORIGINÁLNE VÝROBKY = sme schopný dodať originály výrobky BOSCH, VALEO, DELCO REMY, ISKRA, MAGNETI MARELLI, FORD, NIPPONDENSO, MITSUBISHI, HITACHI a iné
  2. UNIPOINT - vysoko kvalitné štaréty a alternátory, vyrábané taiwanskou firmou UNIPOINT, ktorá dodáva štartéry do prvovýroby ale aj iným popredným svetovo známym firmám, ktoré vyrábajú štartéry a alternátory. Naša firma Viliam Nemčko - ŠTART je výhradným a jediným autorizovaným dovozcom pre trh SR Fámy, že UNIPOINT výrobky sa nedajú opravovať, z dôvodu iných ND sú NEPRAVDIVÉ (niekto ich možno opraviť nevie = my ÁNO)
  3. ALTERNATÍVNE VÝROBKY - kvalitné štartéry a alternátory neoriginálneho pôvodu. Lepšia cena. Kvalita preverená našimi počítačom riadenými testérmi aj trhom. Záruka 2 roky. Záručný aj pozáručný servies realizovaný priamo našou firmou. Žiadne čakanie na vyjadrenie výrobcu.
  4. ZAKAZKOVÁ OPRAVA - oprava priamo zákazníkoveho štartéra alebo alterntáravo. Vo väčšine prípadov sme schopný opravu zrealizovať do 24 hodín. Niektoré typy štartérov a alternátorov už máme opravené pripravené v sklade a tým pádom vieme zákazníkovi ponúknuť opravu aj výmenným spôsobom = bez potreby čakať na opravu.

Kamióny:

Špeciálnou kategóriou náhradných dielov, ktoré dodávame zákazníkom je sortiment štartérov a alterntárov pre kamióny - TRUCKY. Pri tomto sortimente je kladený vyšší dôraz na kvalitu štartérov a alterntárov. Tieto diely musia v automobile vydržať bez poruchy výrazne dlhší čas ako napríklad u osobných automobilov. Z tohto dôvodu v tomto sortimente ponúkame zákazníkovi iba 3 kategórie výrobkov:

  1. ORIGINÁLNE VÝROBKY - sme schopní dodať originály výrobky BOSCH, DELCO REMY, PRESTOLITE, ISKRA, MITSUBISHI ale aj iné
  2. UNIPOINT - kvalita výrobkov UNIPOINT v tomto segmente máme preverenú skvelými referenciami od spokojných zákazníkov. Tento sortiment predávame už viac ako 4 roky a % reklamácií je menšie ako 1%.
  3. ZAKÁZKOVÁ OPRAVA - realizovaná do 24 hodín.

V súčasnoti máme skladom viac ako 80 položiek, ktoré sú určené pre kamióny.